Christmas ornament Icicles A312

Christmas ornament Icicles (A312 D1) Christmas ornament Icicles (A312 D1)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D21) Christmas ornament Icicles (A312 D21)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D28) Christmas ornament Icicles (A312 D28)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D43) Christmas ornament Icicles (A312 D43)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D49) Christmas ornament Icicles (A312 D49)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D6) Christmas ornament Icicles (A312 D6)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D60) Christmas ornament Icicles (A312 D60)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D7) Christmas ornament Icicles (A312 D7)
Price: $7.24
pcs.
Christmas ornament Icicles (A312 D18) Christmas ornament Icicles (A312 D18)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D3) Christmas ornament Icicles (A312 D3)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D45) Christmas ornament Icicles (A312 D45)
Price: $7.24
Christmas ornament Icicles (A312 D48) Christmas ornament Icicles (A312 D48)
Price: $7.24

Ciężko wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez kolęd, wigilijnych potraw, pierwszej gwiazdki, czy choinki. Ubieranie świątecznego drzewka jest popularne na całym świecie do tego stopnia, że nie dopuszczamy nawet opcji żeby ten zwyczaj pominąć. Co roku wyciągamy zakurzone pudła z ozdobami, zawieszamy lampki i dekorujemy słodyczami, dzierganymi aniołkami i bombkami. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na te ostatnie, gdyż za ich pomocą możemy nadać drzewku unikatowy wygląd i stworzyć oszałamiający efekt końcowy.

Ceramiczne bombki z Bolesławca są przepiękną alternatywą dla tych bardziej popularnych wersji. Drogocenne, ręcznie zdobione bańki idealnie skomponują się z iglastą gałązką. Nawet najmniejsze detale zostają uchwycone dłońmi artystów i zapewniają poczucie obcowania z czymś nadzwyczajnie urokliwym. W każdym calu widać pracę i staranność. Co więcej, ręczne malowanie ceramicznych ozdób sprawia, że każda z nich jest nieco inna od pozostałych, co czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną. Proste, klasyczne wzornictwo nawiązuje do naszych tradycji oraz w uniwersalny sposób wpasowuje się do wnętrza polskiego domu. Motywy kwiatów i symetrycznie rozmieszczone zdobienia geometryczne stanowią najwyższą formę elegancji i świetnie prezentować się będą w towarzystwie reszty świątecznych dekoracji.

Zima kojarzy nam się również ze śniegiem. To bardzo lubiane zjawisko atmosferyczne znajduje fanów zarówno u młodszych jak i starszych. Istnieje wiele aktywności związanych ze śniegiem, jak chociażby jazda na sankach lub lepienie bałwana. Jednak co zrobić, gdy ilość białego puchu nie wystarcza na tworzenie budowli? Rozwiązaniem może się okazać ceramiczny bałwan od ANDY Ceramika Bolesławiec. Figurki śnieżnego przyjaciela mają różne wielkości, a także motywy malowania. Wszystkie natomiast zdobione są ręcznie i wprowadzają do domu mroźny, zimowy klimat.

Firma ANDY Ceramika Bolesławiec to rodzinna manufaktura skupiająca się przede wszystkim na wysokiej jakości produktów. Wieloletnie doświadczenie oraz technika tworzenia, która służy już setki lat powodują, że wyroby ceramiczne prezentują bardzo wysoką jakość. Istotne jest to również przy świątecznych ozdobach, wypalanych i malowanych z miłością i pasją.

Ceramika, mimo że gości w naszych domach już od wielu lat, wciąż nie jest najpopularniejszym materiałem ozdób wyciąganych na święta. Jest to o tyle dziwne, iż wysoka uniwersalność w zastosowaniu przedmiotów ceramicznych powinna przekładać się na większą ilość tego typu dekoracji. Głównymi zaletami jakie trzeba wymienić są: wytrzymałość na upływający czas, dzięki odporności na temperatury i wilgoć; a także oryginalny wygląd i wyjątkowy charakter. Każda pojedyncza ozdoba wykonana z ceramiki może poszczycić się własną duszą, niepowtarzalnym detalem charakterystycznym tylko dla niej, oraz być przekazywana z pokolenia na pokolenie. W ofercie ANDY Ceramika Bolesławiec odszukamy dekoracje zimowe, bożonarodzeniowe, czy też nawet ceramiczne lampiony w kształcie dyni. Wszyscy znajdą coś dla siebie mogąc się cieszyć ceramiką bolesławiecką przez lata. 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl